Jeszcze jedno, na facebooku Rafał obserwuje wszystkie te takie przyrodnicze fotokamerki i inne. nO, bo ludzie przyrodnicy, biolodzy badają borsuki, zakładają im obroże, kamerki ukryte do nor i wrzucają czasem na facebooka na swoje strony takie różne scenki z borsukami. Taką jak ta, albo jak borsuk wącha i liże kamerkę, albo jak wychodzi z nory i węszy i inne te scenki z borsukami.
Rafał lubi zwierzęta borsuki. Interesuje się ich życiem, ja też. On kolekcjonuje figurki, ubrania z borsukami i różne inne rzeczy. No i kupiliśmy ebooka w wydawnictwie "paśny buriat", który opowiada o tych zwierzętach i prowadzonym przez nich żywocie.
Jak takie ptaszki.
No one tak płaczą jak przestraszone dzieciątka.
Aa, spoko, nie słuchałem całego audio
Jeszcze jedno, na facebooku Rafał obserwuje wszystkie te takie przyrodnicze fotokamerki i inne. nO, bo ludzie przyrodnicy, biolodzy badają borsuki, zakładają im obroże, kamerki ukryte do nor i wrzucają czasem na facebooka na swoje strony takie różne scenki z borsukami. Taką jak ta, albo jak borsuk wącha i liże kamerkę, albo jak wychodzi z nory i węszy i inne te scenki z borsukami.
Rafał lubi zwierzęta borsuki. Interesuje się ich życiem, ja też. On kolekcjonuje figurki, ubrania z borsukami i różne inne rzeczy. No i kupiliśmy ebooka w wydawnictwie "paśny buriat", który opowiada o tych zwierzętach i prowadzonym przez nich żywocie.
Przecież mówiła Linda, że książkę czytają o borsukach, najprawdopodobniej jakiegoś audiobooka 😀
Ale to co, wy hodujecie te borsuki czy jok? Nigdy chyba o czymś takim nie słyszałem.
To był 1 borsuk, który chciał uciec mamie z nory, ona go łapała, wsadzała do nory, a on znowu chciał uciekać i tak krzyczał. 😀
Fajne maluchy. To wasze? 😛 😛 😛
oo matko biedactwa. słyszałam kiedyś taki dźwięk i zastanawiałam sie co to. myślałam, że to jakiś ptak tak robi.
ciekawie.