13 comments

 1. Powiem Ci, że nawet nieźle, "Preludia" nawet spoko zagrała, chociaż oczekiwałam czegoś więcej, najlepsza w Skriabinie.

 2. W menedżerze urządzeń niebardzo się da zrobić to na stałę, bo windows na miejsce orginalnych sterowników jak nie ma żadnych, a wykryje takowe urządzenie, doinstaluje swoje sterowniki, które nie zawsze są kompatybilne z naszym sprzętem i wtedy dopiero są jazdy.

 3. No i dobrze, zawsze można użyć zwykłej myszki, jak się coś zawiesi, a z tego co mi wiadomo to w tych nowszych sprzętach rzatko się to zdarza. Swoją drogą ładnie ten laptop nagrywa, mam wrażenie, że ładniej od tego nagrywadła, z którego zwykle do nas mówisz, głośniej nagrywa. No i dźwięk też ładny.

 4. Aniu. Nie w każdym laptopie jest to F7. Może to być równie dobrze F3 albo F10. To zależy jak roducent poukładał polecenia z klawiszem FN. Najlepiej kiedy nic się na komputerze nie robi, weyklikać sobie te F1 do F12 z FNem, i ogarniać na bierząco co się dzieje, albo też wyczytać to w Manualu od producenta.

 5. touch pad,
  to klawiszem f7.
  Inna opcja to wyłączenie go w ustawieniach w pozycji płytka dotykowa,
  albo rozrywka ekstremalna wyłączenie go w menedżerze urządzeń.

  No i trzecia,
  radykalna opcja to odinstalowanie sterowników jego w holere,
  ale nie polecam tego rozwiązania,
  bo czasem się przydaje ten touchpad jednak.

 6. No właśnie, też tak myślę, nie wyłącze go, jednak ta oddalona klawiatura to kiepski pomysł w laptopach.

 7. Touchpada zawsze da się wyłączyć, tylko nie wiem, jak, bo to zależy od modelu; nie polecam tego jednak, bo jak się coś zawiesi, zatnie, to zawsze widzący może nam pomóc w tym.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *