53 comments

 1. Dzięki, tak, jest sporo nowego i to na dobrą korzyść, w nowym pawilonie jest po prostu ciepło, jest tam nowy pokój nauczycielski, gustowny, wygodny, ładny. Często tam goszczę, jako ta, która teraz może być po drugiej stronie barykady troszkę.

 2. No to konkretnie się tam pozmieniało. I faktycznie za naszych czasów gwarniej było, a teraz tak cichutko praktycznie… Też nie kojarzę pianina ani w dziewiątce, ani w jedenastce. Fajny obrazek dźwiękowy. 🙂

 3. Chodziło mi raczej o mikrofony i głośniki. Teraz, jak mają tą reżyserkę, to może lepiej to działa wszystko, bo są lepsze warunki.

 4. Fiu fiu fiu, To chyba się jakość występów wszelakich w tej szkole poprawiła. Ciekawam, czy sprzęt lepiej działa, czy nadal są te różne piski i sprzężenia. Pewnie nie mieli co zrobić z tym pianinem, to wcisnęli je do dziewiątki, żeby nie zawadzało.

 5. Kurcze, wpadł bym tam, ale praca praca praca. Pianino stoi w 9 od jakichś 3 lat, w 9 została zrobiona jakaś sala dla dzieciaków i uczą tam kulinariów czy czego tam jeszcze, więc pianino tam jak piernik do wiatraka. Pawilon 4. Hmmm. Byłem może z 1 raz, przelotem, nie miałem okazji go jakoś wnikliwie poznać. Chciał bym zobaczyć tę aulę do występów, a konkretnie jaki sprzęt to wszystko nagłaśnia. Jest pono reżyserka, tj. Takie pomieszczenie nad trybunami w którym siedzi sobie realizator przed konsolą i wszystkim zarządza.

 6. Nie pamiętam, czy miałam maseczkę. Sanklip, zostanę u was jeszcze 133 godziny, więc bedziesz się mogła mną nacieszyć.

 7. Eee, i czemu mnie nie było?
  No ja się pytam.

  Elegancka atmosferka.
  Linda,
  do kiedy u nas jesteś?

  Co jeszcze do legendarnej czwórki:
  Prócz sali teatralnej,
  jest rehabilitacyjna i takie fajne ławki tam na korytażu.
  Cisza tam też jest,
  więc lubiłam tam przebywać zwłaszcza po przeładowaniu,
  ale wyganiali nas.
  A i jeszcze specyficzny sufit jest,
  bardzo echolokacyjny że tak powiem 😀

 8. Nie. Pani Kozłowska, miała ostatnio 113, ale teraz jest tylko dwa razy w tygodniu i to na krótko, więc swojej sali nie ma, a 113 obecnie ma Pani Marciniak.

 9. @Zuzler ja też się spotkałam z rozstrojonym pianinem w szkole muzycznej właśnie, stało sobie na korytarzu i ja z kolegą sobie na nim brzdąkaliśmy.

 10. Nie wiem, od kiedy, ale tam jest, tam w tej sali zajęcia muzykoterapeutyczne dla dzieci ze sprzężeniami prowadzę.

 11. Ciekawe, czy bardziej rozstrojone od pianina, które było mi dane słyszeć, uwaga uwaga, w szkole muzycznej. 😀

 12. Ciągle prawie jestem w tym pawilonie, bo tam muzykę prowadzę, a jest tak cicho, bo koronawirus. Poza pawilonem jestem wtedy, gdy prowadzę muzykoterapię z klasą ze sprzężeniami i rytmikę w przedszkolu.

 13. Czwarty pawilon znajduje się… Nie bardzo pamiętam, bo już dawno tam nie byłam. My tam za bardzo wstępu nie mamy, ale chyba wchodzi się do niego od strony pawilonu trzeciego, ale głowy sobie uciąć za to nie dam.
  Tak, jest piętrowy,.
  Na sali teatralnej zazwyczaj odbywają się przedstawienia lub uroczystości, np. zakończenie roku w niej mieliśmy.

 14. Kiedyś było w jedenastce, w zamieszchłych czasach, gdy chodziłam do szkoły muzycznej i udostępniano mi je do ćwiczeń. A jeszcze dawniej stało sobie ono na tych trzech schodkach. No trochę dalej od nich, ale na tej podwyższonej części holu. Ciągle ktoś na nim brzdąkał, dlatego potem zamknięto je na kłódkę. A gdzie się znajduje ten czwarty pawilom? Boże, kiedyś z kolegą wymyśliliśmy legende o pawilonie czwartym i nawet nam w głowach nie powstało. że takowy zostanie stworzony/ A co to piętrowy on jest. że ta winda potrzebna? I co to ta sala teatralna?

 15. Tak sobie teraz tego posłuchałam, i zauważyłam, jaką ja straszną głupotę powiedziałam.
  Przecież pianino nie jest w jedenastce, tylko w dziewiątce przecież! 😀

 16. Pewnie dlatego, że teraz jesteśmy rozdzieleni klasami po różnych pawilonach, i niby przez pandemię nie można przemieszczać się po szkole, tylko każdy ma spędzać przerwy w klasowym gronie, ale w tym roku nie jest to przestrzegane aż tak jak w tamtym, i wielu przymyka na to oko, a wielu, w tym ja, łamie te zasadę, wszak zasady po to są. 😀

 17. A ten nowy pawilon, już czwarty, to nawet windę ma. 🙂
  Wiele o nim powiedzieć nie mogę, bo byłam tam tylko parę razy, ale fakt, teatralna jest niesamowita.

 18. Dobrze, że nie poszłyście, ten gwar w czasie przerwy daje fajne tło no i przywodzi na myśl wspomnienia. Tylko odniosłam wrażenie, że za moich czasów przerwy bardziej gwarne były.

 19. Teraz się tak w sumie zastanawiam, czemu nie poszłyśmy do II pawilonu, tam tak cicho i spokojnie. 🙂
  Przerwy w tak dobrym towarzystwie są wspaniałe. 🙂

 20. Jejku, nie lubię jakoś tej naszej szkoły, ale nostalgia mnie ogarnęła po wysłuchaniu tego obrazeczka dźwiękowego. W sumie szkoda, że nie wspomniałyście nic o tym pawilonie. bo za moich czasów też go jeszcze nie stworzono i ciekawam co tam jest. Fajnie, że się spotkałyście. Kto by pomyślał, że się Skrzypeńko na stare śmieci wybierzesz?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *